Пресс-центр

Києву з любов’ю

18 Ноябрь 2016

На честь свого 20-річчя оператор зовнішньої реклами Perekhid Outdoor подарував Києву та його мешканцям художню експозицію «ІДЕНТИЧНІТЬ».

Vernisage invitation

Вернісаж зібрав роботи двадцяти різнопланових митців, від перспективних початківців до професіоналів, які об'єдналися у темі пошуку себе, своєї дороги та ролі у житті оновленої України.

16 листопада відбулося урочисте відкриття експозиції, на якій були присутні журналісти, митці, друзі та клієнти оператора зовнішньої реклами Perekhid Outdoor. На закритій презентації гості змогли зустрітися з художниками, куратором Ольгою Солонько та організаторами виставки, аби першими побачити та почути всі деталі з перших вуст.

Директор Perekhid Outdoor Лариса Булатова: «Як оператор зовнішньої реклами ми є частиною міської інфраструктури та візуального простору міста. Це накладає на нас певну відповідальність за формування інформаційного та культурного середовища, в якому ми існуємо. Відкриття експозиції – наш художній внесок в глобальний розвиток візуальної культури. Святкувати 20-річчя компанії в такому форматі – справжнє задоволення. Наша команда завжди готова до нестандартних кроків на шляху вдосконалення нашого сьогодення».

375A9341 2

Нагадаємо, що всі бажаючі зможуть відвідати виставку впродовж 10 днів. Експозиція триватиме з 18 по 29 листопада 2016 в галереї "АРТпричал". Вхід вільний.

Станьте свідком розвитку і співтворцем нової історії сучасного українського мистецтва.
Куратор експозиції: художниця, учасник міжнародних виставок Ольга Солонько.
Організатори: Perekhid Outdoor, Arteria.link.

375A8719 2375A8842 2

Ознайомитися з переліком учасників експозиції та інтерв’ю з митцями, а також з усіма деталями виставки можна на сторінці заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/1676028762687518/